Меню
Герої не вмирають
Банери

Про організацію системи контролю
за виконанням документів
та стан виконавської дисципліни за 2016 рік

Керуючись статтями 2, 6, 16, 28, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою покращення стану виконавської дисципліни в органах державної виконавчої влади Здолбунівського району та виконавчих комітетах місцевих рад:

  1. Інформацію «Про організацію системи контролю за виконанням документів та стан виконавської дисципліни за 2016 рік» взяти до відома та надіслати структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади району та виконавчим комітетам місцевих рад .
  1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад :

1)      вжити додаткових заходів щодо поліпшення якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

2)      не допускати випадків порушення термінів реагування на документи органів виконавчої влади вищого рівня, неподання інформацій про хід виконання документів.

  1. Забезпечити безумовне виконання документів голови райдерж-адміністрації та інформувати про проведену роботу у встановлені терміни:

1)      виконавчим комітетам Білашівської, Богдашівської, Будеразької, Бущанської, Глинської, Дерманської Другої, Копитківської, Миротинської, Новомощаницької, Новосільківської, Старомощаницької, Маломощаницької, Ступнівської, Спасівської сільських рад щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 11 серпня 2014 року № 292 «Про контроль за використанням і охороною земель сільськогосподарського призначення»;

2)      виконавчим комітетам Глинської, Дерманської Першої, Здовбицької, Копитківської, П’ятигірської, Спасівської, Старомощаницької, Урвенської сільських рад щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 10 січня 2013 № 8 «Про програму охорони навколишнього природного середовища у Здолбунівському районі на 2013-2016 роки» .

  1. Провідному спеціалісту відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації:

1)      продовжити щоденний моніторинг та аналіз стану виконавської дисципліни;

2)      відповідно до планів роботи здійснювати перевірки стану виконавської дисципліни та фактичного виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня та вносити пропозиції голові райдерж-адміністрації щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності посадових осіб, винних у несвоєчасному чи неналежному виконанні актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 07 липня 2016 року № 310 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови Здолбунівської райдержадміністрації у І півріччі 2016 року».
  1. Про хід виконання розпорядження та стан виконавської дисципліни інформувати райдержадміністрацію до 05 липня 2017 року, по пункту 3 – у встановлені документами терміни.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728