Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до плану діяльності
Здолбунівської районної державної
адміністрації з підготовки проектів
регуляторних актів на 2017 рік

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення правових та організаційних засад реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності на території району:

  1. Затвердити в новій редакції план діяльності Здолбунівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затверджений розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 14 грудня 2016 року №632, що додається.
  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації забезпечити оприлюднення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік у спосіб, відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                           Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження