Меню
Герої не вмирають
Банери

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує підприємцям, що для переходу із загальної на спрощену системи оподаткування подається заява до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу (пп.298.1.4 та пп.298.1.5 ст.298 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

Заява за бажанням платника подається особисто або через уповноважену особу, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (пп.298.1.1 ст.298 ПКУ). Крім того, зазначену заяву можна подати під час державної реєстрації реєстратору як додаток до реєстраційної картки.

Зауважимо, що перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити лише один раз протягом календарного року.
Варто зазначити: реєстрація платників єдиного податку контролюючими органами здійснюється протягом двох робочих днів від дати надходження зави від платника або її електронної копії від держреєстратора та є безстроковою і щороку не поновлюється.
Отже, щоб перейти на спрощену систему оподаткування з третього кварталу 2016 року необхідно подати заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік не пізніше 15 червня 2016 року.

Рівненська ОДПІ

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери