Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження передавального акта
відділу економічного розвитку, торгівлі
та міжнародного співробітництва
Здолбунівської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 листопада 2016 року № 214-к «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

  1. Затвердити передавальний акт матеріальних цінностей, прав, обов’язків та зобов’язань відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської районної державної адміністрації управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації, що додається.
  1. Голові комісії з припинення відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської районної державної адміністрації подати передавальний акт відповідно до вимог чинного законодавства для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в порядку, встановленому чинним законодавством України.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

В.о.голови адміністрації                                                      Леонід Власюк

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери