Меню
Герої не вмирають
Банери

20 червня 2017 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти вперше проведено спільну нараду «Сучасний науково-методичний супровід педагогічних працівників установ освіти та навчальних закладів в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти».

У ході наради редакторами фахових газет ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» було нагороджено чотирьох педагогів Рівненщини – переможців конкурсу «Панорама творчих уроків – 2017» із теми «Сучасний урок: нові форми».

І місце у даному конкурсі зайняла вчитель географії Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мартинюк Іванна Петрівна.

З вітальним словом до учасників звернулася Черній Алла Леонідівна, кандидат політичних наук, доцент, ректор Рівненського ОІППО, яка розповіла про шляхи реалізації Концепції «Нова українська школа» в системі післядипломної педагогічної освіти в умовах децентралізації.

Питання системного надання методичної допомоги за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та мережевої ІКТ підтримки освітнього середовища області висвітлив Вєтров Іван Васильович, перший проректор Рівненського ОІППО.

На нових напрямах, формах та шляхах реалізації науково-методичного супроводу педагогічних працівників установ освіти та навчальних закладів в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти зосередила увагу учасників наради Мельник Надія Адамівна, к. п. н., проректор з науково-методичної роботи Рівненського ОІППО.

Завідувачі та методисти кабінетів інституту акцентували увагу на особливостях навчання предметів у новому навчальному році, сучасних підходах до управління навчальним закладом, специфіці здійснення виховного процесу та особливостях здійснення дослідно-експериментальної роботи в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти та децентралізації.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30