Меню
Герої не вмирають
Банери

18 липня на території сільськогосподарських підприємств Здолбунівського району було проведено День поля.

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук разом із керівниками сільськогосподарських підприємств, які обробляють землі переважно північної та центральної частини Здолбунівщини здійснив огляд полів даних господарств.

 

 

 

 

 

Учасники заходу ознайомилися із новими технологіями та економічною ефективністю вирощування різних зернових культур, готовністю господарств до жнив, а також вплив на  врожайність строків посіву, систем удобрення та захисту рослин.

Огляд майбутніх врожаїв розпочали із полів ТОВ «Колос-інвест», керівник якого Волянюк Леонід Антонович розповів про культури, якими засіяні поля, що обробляються Товариством та про очікувані у цьому році врожаї.

Директор ПСП «Україна» Ожибко Ярослав Михайлович та його заступник Лукашук Галина Іванівна зазначили, що на полях господарства здійснюють вирощування переважно кормових культур для утримання та відгодівлі великої рогатої худоби, поголів’я якої планується щорічно збільшувати. Відповідно для досягнення даних планів і розвивається база підприємства.

Керівник ФГ «П’ятигірське» Казмірчук Юрій Володимирович розповів про свій досвід з вирощування соняшника, площі посіву якого щорічно збільшуються та ознайомив із наявною у господарства сільськогосподарською технікою, що вражає своєю сучасністю.

На полях ПСП «Хлібороб», де багаторічним керівником є Мосійчук Петро Йосипович, здійснили огляд посівів зернових культур, зокрема кукурудзи, ярого ячменю, озимої пшениці та поділилися досвідом їх вирощування.

А на ПСП «Здолбунівське», яке очолює Кравчук Петро Іванович відвідали поля, де вже розпочався збір ріпаку, а також обговорили особливості дотримання технологічних процесів вирощування озимої пшениці, вирощування якої також здійснює господарство.

На завершення голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук подякував всім керівникам сільськогосподарських підприємств, які у цей гарячий час знайшли можливість взяти участь у «Дні поля» та детально розповісти про технології, які вони застосовують, провести «екскурсію» по своїх угіддях, а також зазначив, що такі заходи, які є в нашому районі традиційними, треба проводити і надалі.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031