Меню
Герої не вмирають
Банери

У 20 українських школах, профтехах та закладах позашкілля встановлять сучасні медіастудії – учні зможуть створювати якісніші матеріали для своїх редакцій. Все це відбудеться в рамках Всеукраїнської програми розвитку шкільних медіа Youth MediaLab 2019-2020 за участі представників Міністерства освіти і науки.

Долучитися до конкурсу можуть заклади освіти, які мають практичний досвід у наповненні своїх друкованих чи онлайнвидань не менш як 1 рік. Це школи, гімназії, ліцеї, професійно-технічні училища, центри творчості дітей та юнацтва, молодіжні центри тощо.

Для участі потрібно заповнити онлайн заявку, додати мотиваційний лист та приклади попередніх робіт. Окрім цього, необхідно завантажити конкурсну відеороботу з визначеної теми. Один навчальний заклад може подати лише одну заявку.

Комплект для медіастудії складається з монтажного комп’ютера, фотоапарата з об’єктивом, вебкамери для трансляцій, набору постійного студійного світла, цифрового диктофона, штатива, студії тканинного фону, Wi-Fi роутера та відповідного програмного забезпечення.

Фінал та визначення переможців конкурсу відбудеться 31 жовтня 2019 року. Протягом навчального року вчителі та редакції відібраних закладів пройдуть спеціальне навчання та отримають підтримку експертів. Також буде створена Всеукраїнська вебплатформа шкільних медіа, де учні зможуть публікувати свої медіаматеріали. Якщо протягом року медіастудія не запрацює, вона буде передана до іншого закладу освіти.

Для участі необхідно виконати наступні умови:

1. З 5 вересня до 11 жовтня 2019 року включно заповнити реєстраційну форму, а саме:

● вказати повну назву закладу освіти, контактні дані;

● заповнити від руки, відсканувати та завантажити письмову згоду адміністрації закладу освіти на участь у конкурсі;

● описати наявне у школі приміщення, у якому в разі перемоги у конкурсі буде встановлено цифрове медіаобладнання;

● обґрунтувати у довільній формі, чому саме ваш заклад освіти має стати учасником проекту Youth MediaLab (мотиваційний лист до 300 слів);

● створити і надати посилання на конкурсну відеороботу на тему «Супергерої серед нас», розміщену на YouTube-каналі. Ролик має тривати до 90 секунд та креативно представляти учня або групу учнів з унікальними талантами або навичками. Обов’язково зазначте в описі відео назву закладу освіти, область, район та місто;

● завантажити у форму або дати посилання на два приклади попередніх робіт учнів школи на будь-яку тему;

● коротко описати свою шкільну редакцію та зазначити контактні дані керівника.

2. Дочекатися оголошення результатів конкурсу 31 жовтня 2019 року на сайті та в соціальних мережах організаторів. Під час оцінювання журі враховуватимуть інформативність заявки, креативність та оригінальність відеороботи, її відповідність визначеній темі.

 

Довідково.

Youth MediaLab – соціальна та некомерційна програма розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні.

Освітній проєкт реалізується Міністерством освіти і науки України та Міністерством інформаційної політики України спільно з громадською організацією Change Communication («Комунікації для змін») за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Google Україна.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728