Меню
Герої не вмирають
Банери

Схеми планування території області у відкритому доступі оприлюднені на сервісі PMAP.

Це єдиний державний веб-ресурс зі зручним доступом до містобудівної документації, зокрема генеральних планів населених пунктів, зонінгів, схем планування територій областей, районів та сільрад.

«Декілька тижнів тому отримали відповідне доручення Мінрегіонбуду, отримали ключі і оперативно включились в роботу. Буквально за два тижні профільний департамент вніс інформацію. На сьогодні Рівненська ОДА внесла дані на 60 відсотків. А це третє рейтингове місце серед областей», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

По-перше, це інформація про містобудівну документацію на обласному рівні. Також публікуються схеми населених пунктів. Зелені позначки означають, що інформація внесена, жовті – в роботі.

За словами головного архітектора області Олександра Карачанського, ресурс дає посилання на сайти, де оприлюднені матеріали містобудівної документації. Тому важливу роль тут відіграє наявність такої онлайн-інформації на веб-сторінках міських та сільських рад. За його словами, у повному об’ємі затвердили чинну документацію місто Острог та Рівне. Зразком для районів слугує Костопільщина, де усі сільради мають свої сайти, на яких оприлюднена містобудівна документація.

Здолбунівщина  на 100% внесла записів до PMAP про містобудівну документацію.

«Щоб пришвидшити роботу внесення даних, ми плануємо підключити райони і міста. Дамо ключі для місцевих відділів архітектури і вони зможуть технічно вносити усі рішення. Запропоную винести питання з оприлюднення містобудівної документації на найближчу колегію», – наголосив Віталій Ундір.

Нагадаємо, активізувати процес занесення даних на ресурс pMAP усі регіони закликав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. За його словами, відсутність публічного доступу до містобудівної документації – це гальма для залучення інвестицій у регіони та високі корупційні ризики.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031