Меню
Герої не вмирають
Банери

08 серпня 2016 року розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

101_0551У прикрашеній залі дитячої бібліотеки м. Здолбунів зібрались діти вразливих категорій: з інвалідністю, сироти, вимушені переселенці, з багатодітних сімей, учасників антитерористичної операції, сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Після відкриття провели анкетування батьків та дітей, комунікативний тренінг «Знайомство», встановили правила поведінки у таборі та визначили очікування учасників табору. Повторили правила поведінки у громадських місцях.

Заняття музичної майстерні провела волонтер, вчитель музики Варбанець Н.П.

Цікавою та пізнавальною була подорож у Здолбунівський краєзнавчий музей, де Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію. Байдужих серед присутніх не було.

Заняття арттерапії малюнком «Слова…» провела художниця, психолог, непересічна особистість Яна Уніченко, яка понад два роки тому переїхала у Здолбунів з міста Луганська. Захопленість і закоханість у наш край передає дівчина в малюнках на будинках міста, оформленні музею та інших місць.

Смачним обідом пригощали дітей у ланч-кафе «Центр», а мінімаркет «Центр» пригостив учасників табору  морозивом.

З дітьми працювали Павлова Т.Ф. – директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру – Александрова О.А., Стерник Т.В., Тищенко К.О.101_0555