Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до плану діяльності
Здолбунівської районної державної
адміністрації з підготовки проектів
регуляторних актів на 2016 рік

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення правових та організаційних засад реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності на території району:

  1. Затвердити в новій редакції план діяльності Здолбунівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затверджений розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 11 грудня 2015 року №472, що додається.
  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації забезпечити оприлюднення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік у спосіб, відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

В.о.голови адміністрації                                                      Леонід Власюк

Завантажити Додаток