Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантних посад

 

       Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», у зв’язку з необхідністю заміщення вакантних посад державних службовців:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «Б»:

1) начальника відділу містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації;

2) начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації.

  1. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «Б», що додаються.
  1. Завідувачу сектору управління персоналом апарату адміністрації Тимощук І.В. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .
  1. Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади 29-30 вересня 2016 року о 10.00 за адресою: м.Здолбунів, вул. Грушевського 14.
  1. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на посади державної служби категорій «Б» покладається на головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М..
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                               Сергій Кондрачук

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури Здолбунівської