Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки, у разі зміни цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянки Півко Наталії Петрівни та керуючись статтями 6,13,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17,20,35,186 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці Півко Наталії Петрівні для індивідуального садівництва за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки Півко Н.П. для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1000 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0057 згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці Півко Наталії Петрівні для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки Півко Н.П. для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради (за межами населених пунктів) Здолбунівського району Рівненської області.
  1. Громадянці Півко Наталії Петрівні оформити право власності на земельну ділянку площею 0,1000 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0057 для індивідуального садівництва, за межами населених пунктів, на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області в порядку, визначеному законодавством.
  1. Громадянці Півко Наталії Петрівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                                        Сергій Кондрачук