Меню
Герої не вмирають
Банери
Про затвердження комплексного плану заходів щодо санітарної охорони території району від занесення та розповсюдження карантинних та інших інфекцій, що можуть мати міжнародне значення, на 2016 – 2020 роки

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 року № 893 „Про затвердження Правил санітарної охорони території України” , розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 липня 2016 року № 437 “Про затвердження комплексного плану заходів щодо санітарної охорони території області від занесення та розповсюдження карантинних та інших інфекцій, що можуть мати міжнародне значення, на 2016 – 2020 роки” :

  1. Затвердити комплексний план заходів щодо санітарної охорони території району від занесення та розповсюдження карантинних та інших інфекцій, що можуть мати міжнародне значення на 2016 – 2020 роки (далі – план заходів) згідно з додатком.
  1. Виконавцям інформацію про виконання плану заходів подавати  управлінню Держпродспоживслужби у Здолбунівському районі щороку до 01 лютого.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 Голова адміністрації                                                Сергій Кондрачук

Додаток Комплексний план заходів