Меню
Герої не вмирають
Банери

Про заходи щодо поліпшення
допризовної підготовки в
навчальних закладах
Здолбунівського району
в 2016-2017 роках

Керуючись статтями 6, 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу», поліпшення допризовної підготовки, військово-патріотичного  виховання молоді в загальноосвітніх школах  та Здолбунівському вищому професійному ліцеї залізничного транспорту:

1.Затвердити заходи щодо поліпшення допризовної підготовки в навчальних закладах Здолбунівського району в 2016-2017 роках, що додаються.

  1. Відділу освіти райдержадміністрації в 2016-2017 навчальному році створити належні умови для роботи із організації допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді в спеціальних навчальних закладах і загальноосвітніх школах Здолбунівського району відповідно до вимог законів України.
  2. Відділу освіти райдержадміністрації разом з військовим комісаром

Здолбунівського районного військового комісаріату:

1) забезпечити охоплення юнаків допризовною підготовкою і належну якість її проведення;

2) організувати і провести протягом 2016-2017 навчального року комплексні перевірки стану допризовної підготовки юнаків у навчальних закладах міста ;

3) після закінчення навчання за програмою допризовної підготовки провести навчально-польові збори в оборонно-спортивних таборах, організувати військово-спортивне свято.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату райдержадміністрації  М.Орлова.

В.о.голови адміністрації                                                             Леонід Власюк

Додаток до розпорядження