Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки, у разі зміни цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Головка Олександра Миколайовича та керуючись статтями 6,13,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17,20,35,186 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянину Головку Олександру Миколайовичу для індивідуального садівництва за рахунок земель, що перебувають у власності громадянина Головка О.М.  для ведення особистого селянського господарства на території Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,8200 га з кадастровим номером 5622681600:00:013:0171 згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянину Головку Олександру  Миколайовичу для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянина Головка О.М. для ведення особистого селянського господарства на території Глинської сільської ради (за межами населених пунктів)  Здолбунівського району Рівненської області.
  2. Громадянину  Головку Олександру Миколайовичу  оформити право власності на земельну ділянку площею 0,8200 га з кадастровим номером 5622681600:00:013:0171 для індивідуального садівництва, за межами населених пунктів, на території Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області в порядку, визначеному законодавством.
  1. Громадянину Головку Олександру Миколайовичу  використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
  1.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                     Сергій Кондрачук