Меню
Герої не вмирають
Банери

Про схвалення програми ремонту
та утримання автомобільних доріг
загального користування на території
Здолбунівського району на 2016- 2020 роки

Відповідно до статей 2, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт, статті 91 Бюджетного Кодексу України , постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» (із змінами), з метою збереження та вдосконалення існуючої мережі автомобільних доріг загального користування та забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху:

  1. Схвалити програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на території Здолбунівського району на 2016- 2020 роки (далі – Програма) згідно з додатком.
  2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації подати в установленому порядку Програму на затвердження районній раді.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету передбачити видатки на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 12 вересня 2016 року № 408 «Про програму ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення на території Здолбунівського району».
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Л.Власюка.

 

В.о. голови адміністрації                                                             Леонід Власюк

Додаток до розпорядження