Меню
Герої не вмирають
Банери

Події сьогодення призвели до переломних змін в українському суспільстві, які характеризуються руйнуванням усталених форм життя наших громадян. Учасники бойових дій, антитерористичних операцій часто переносять цінності та правила війни на мирне життя та сприймають найменшу дестабілізацію у суспільстві як суспільну та соціальну несправедливість, що, безумовно, є потужним демотивуючим фактором щодо подальшої самореалізації учасників військових дій у мирному житті.Тому фахівці центру зайнятості вирішили провести тренінг для цієї категорії безробітних громадян з метою підвищення мотивації щодо власної професійної конкурентоздатності та пошуку нових життєвих сенсів, орієнтирів та цінностей для успішної професійної реалізації у мирному житті.

010

Тому у Здолбунівському районному центрі зайнятості 15 березня 2016 року був проведений тренінг для безробітних – учасників антитерористичної операції. Захід проводила тренер Марія Бугаєнко з ТзОВ «Територія бізнесу» на тему: «Пошук нових сенсів та стимулів (мотивації) до успішної професійної реалізації в мирному житті». На семінарі обговорювалися питання про можливості порушення соціально-психологічної адаптації осіб, які побували в екстремальних ситуаціях, що за своєю інтенсивністю виходять за рамки звичайного людського досвіду. Для вирішення цього потрібен час, тому що на будь-які проблеми кожна людина реагує відповідно до своїх індивідуально-психічних якостей. Обговорювалися також теми про сенс життя та відповідальність особистості, про життєвий шлях вчора, сьогодні, завтра, про визначення власних потреб з метою успішної самореалізації, про актуалізацію потенціалу конкурентоздатності особистості в ситуації безробіття. Під час заходу учасники активно брали участь у обговоренні актуальних проблем та шляхів їх вирішення.

Вцілому, присутні були дуже задоволені тренінгом, який пройшов у позитивній атмосфері, з обговореннями актуальних тем та отриманням багатогранної позитивної, корисної та цікавої інформації.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930