Меню
Герої не вмирають
Банери

На базі Інституту сільського господарства Західного Полісся зібралися сільгоспвиробники, фермери, агрономи та науковці Рівненщини. Саме там відбувся щорічний семінар «День поля – 2017», в якому взяли участь також і представники зі Здолбунівщини.

Привітав учасників Дня поля заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, який наголосив на важливості проведення такого заходу, де аграрії можуть почерпнути досвід науковців.

Адже Інститут сільського господарства Західного Полісся може показати нові новітні підходи до ведення землегосподарства.

«Останніми роками на Рівненщині змінилася структура посівних площ. Стрімкими темпами зростають площі таких теплолюбивих культур як кукурудза на зерно, соя, соняшник. Тому темі зміни клімату на Дні поля у 2017 році присвячена особлива увага. Питання оцінки змін клімату та адаптації до них землеробства регіону є надзвичайно актуальними», – зазначив Ігор Тимошенко.

Учасники Дня поля ознайомилися із економічною ефективністю вирощування енергетичних, олійних, зернобобових та зернових культур. Місцеві аграрії побачили нетипові для нашого регіону посіви арахісу і кунжуту, а також малорозповсюджені – сочевицю та нут.

Також науковці інституту розповіли про нові технології вирощування культур, а також вплив врожайність строків посіву, систем удобрення та захисту рослин.