Меню
Герої не вмирають
Банери

14 лютого 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся районний етап ІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони».

За право представляти район на обласному етапі «Сімейних перегонів» змагались 6 сімей, а саме, сім’ї Демчук та Куцелюк з селища Мізоч, родина Купервас з Гільчи, Глівчук з Глинська та збірні сім’ї Павлюк-Ніверчук з Новомильська і Парфенюк-Савчук з міста Здолбунів.

Змагались сім’ї у 4 естафетах та спортивному кросворді. За підсумками 4 естафет та кросворду перше місце у перегонах виборола сім’я Демчук, друге місце у сім’ї Купервас та третє місце посіла збірна сім’я Парфенюк-Савчук.

За підсумками змагань заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов та начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Гарбовський нагородили переможців та призерів грамотами, медалями та кубками.

Отож бажаємо сім’ї Демчуків, яка представлятиме наш район на обласному рівні спортивної гри «Сімейні перегони», яка відбудеться 21 лютого 2016 року в м. Дубно успіхів і вдалих стартів.

На фото: учасники районного етапу ІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони».

1 34

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери