Меню
Герої не вмирають
Банери

Поки старші «романтики» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувають у поході, менші діти спеціалізованого табору проводять час весело і цікаво в Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва.

14 серпня «романтики» взяли участь у казковому рослинному марафоні, розгадували загадки, дивилися пізнавальний фільм про природу. Біомікс «Цілющі скарби української  землі» провела бібліотекар Здолбунівської районної дитячої бібліотеки Наталія Шевчук.

Під керівництвом талановитої художниці Яни Униченко на малюнках дітей розквітли неповторної краси соняшники. Протягом дня учасники оздоровлення повторювали пісні, розповідали вірші, гралися в рухливі ігри, дивилися мультфільми.

15 серпня у восьмий день «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діти разом з бібліотекарем Наталією Шевчук  нагадали правила безпеки  вдома, під час відпочинку біля річки, при переході дороги. Далі на них чекала цікава гра – «Казковий квест», який складався з таких завдань: «Знайди казкового героя», «Відгадай загадку», «Побудуй башту для принцеси за хвилину»; онлайн-гри «Казковий дивосвіт», гри «Посади героя на своє місце» («Ріпка», «Рукавичка», «Колобок»). А ще грали у “Твістер”, “Джангу”, складали пазли. Всі діти були активними, з радістю проходили  етапи  квесту.

Разом з волонтеркою Анною Юрчук діти  танцювали, співали. А ще грали в рухливі ігри, малювали на асфальті.

16 серпня дев’ятий  день «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочався із заняття музичної студії.  Наталія Северинська  повторювала з дітьми знайомі пісні і співала нові. Бібліотекар Наталія Шевчук  провела з дітьми  арт-мозаїку «Україна в моїх долоньках». Діти обмальовували свої долоньки і вирізали їх з паперу. Це заняття вони присвятили Дню Незалежності України.

Разом з волонтеркою Анною Юрчук діти вчилися танцювати флешмоб.  А ще  грали в рухливі та настільні ігри.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728