Меню
Герої не вмирають
Банери

Аналітичний звіт
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району”

від 03 серпня 2018 року

Вид регуляторного акта

Розпорядження голови райдержадміністрації

Назва регуляторного акта

“Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району”

Номер документа

№ 238

Дата прийняття

17 липня 2015 року

Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації

Цілі прийняття акта

Затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району та переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Здолбунівського району.

Строк виконання заходів з відстеження результативності

Відстеження результативності регуляторного акта проводилось з 04.07.2018 року по 03.08. 2018 року

Тип відстеження

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта.

Метод одержання результатів відстеження результативності

Під час проведення заходів із періодичного відстеження даного регуляторного акта було застосовано соціологічний метод одержання результатів обстеження.

З метою оцінки ступеня досягнення цим актом визначених цілей періодичне відстеження результативності регуляторного акту здійснено у строки, визначені ст. 10 Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Цільовою групою з періодичного відстеження результативності регуляторного акта є суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією пасажирських перевезень та населення. Періодичне відстеження результативності регуляторного акта проводилось управлінням промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом збору та аналізу інформації заінтересованих підприємств (організацій), приватних перевізників, зауважень та пропозицій від органів місцевого самоврядування.

Кількісні та якісні значення показників результативності

Враховуючи цілі прийняття регуляторного акта, для відстеження його результативності були визначені наступні показники, а саме: розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог акта; кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія акта; рівень поінформованості фізичних та юридичних осіб з основних положень акта; кількість укладених та розірваних договорів з автоперевізниками.

Оцінка результатів регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Застосування суб’єктами господарювання регуляторного акта в практичній діяльності створить рівні умови для отримання суб’єктами господарювання права на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району, стимулюватиме розвиток конкуренції на конкурсній основі, створить прозорий механізм діяльності органів виконавчої влади.

Цілі досягатимуться за рахунок встановлення прозорих та передбачуваних умов при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Результатом дії регуляторного акта є зменшення передумов для корупційних дій, зменшення обсягів роботи органів державної виконавчої влади в частині відпрацювання скарг від населення на роботу автотранспорту. У зв’язку з тим, що майже усі передбачені регуляторним актом процедури базуються на вимогах чинного законодавства у сфері автоперевезень, виконання вимог регуляторного акта забезпечуватиметься виконанням відповідних нормативних актів.

До зовнішніх факторів, що можуть вплинути на дію регуляторного акта, можна віднести зміну законодавства про автомобільний транспорт.

Внесення змін до законодавства про автомобільний транспорт може привести до необхідності зміни умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району та переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Здолбунівського району.

Негативного впливу цього фактору на дію регуляторного акта не очікується.

Характеристика механізму повної або часткової компенсації можливої шкоди у разі настання очікуваних наслідків дії акта не розроблялась, оскільки настання будь-яких негативних наслідків за результатами введення в дію положень акта не прогнозується.

У результаті реалізаціїі даного регуляторного акта 14.03.2017 року Здолбунівською райдержадміністрацією, як замовником, було проведено прозорий конкурс із перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Здолбунівського району (маршрут «Здолбунів АС-Гільча Друга-Замлинок»).

З переможцем конкурсу Беруном М.Є. 03.04.2017 Здолбунівською райдержадміністрацією укладено договір про організацію перевезень пасажирів на вищевказаному автобусному маршруті загального користування.

Дата підготовки: 03 серпня 2018 року

 

Керівник регуляторного органу:                                                                Сергій Кондрачук

голова райдержадміністрації

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30