Меню
Герої не вмирають
Банери

Різноманітність типів освітніх закладів, як відомо, є передумовою для розвитку будь-якої освітньої системи. На початку 90-х років, коли стара система освіти опинилась «на межі хаосу», в нашій країні стало можливим народження приватних шкіл.

Приватні школи тоді творили люди творчі, які хотіли розкрити свій, не задіяний у державних школах, потенціал. Насамперед це був такий освітній прорив, який давав можливості впроваджувати новітні технології і форми навчальної діяльності.

Загалом, по Україні налічується понад 170 приватних освітніх закладів. Попереду йде Київ, в якому налічується 48 таких навчальних закладів. Другою за кількістю недержавних шкіл іде Одеса та область – там 26 таких шкіл, а Київська область і Харків з областю поділили третє місце – по 18 приватних шкіл.

На Рівненщині здобувають освіту близько 153 тисячі школярів у 636 освітніх закладах. У 535 дошкільних закладах виховується понад 42 тисячі дітей. Але серед них немає жодного приватного дошкільного або навчального закладу загальної середньої освіти.

«Відомо, що в обласному центрі працюють приватні заклади, які себе такими називають, але, насправді, відповідної ліцензії вони не мають. Переважна більшість з них надають інформаційні послуги. Тільки нещодавно комісією з ліцензування освітньої діяльності під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко було погоджено рішення щодо видачі ліцензії Дубенській приватній школі. Повна назва – Дубенська приватна загальноосвітня школа І ступеня «Премудрість», – зауважив обласний очільник освіти Григорій Таргонський та додав, що одночасне функцiонування державного та недержавного секторiв в освiтi повинно бути, тільки тут є один знак оклику. Віддаючи дитину до приватної школи батьки повинні ретельно перевіряти документацію та ліцензію, адже подібні заклади не підпорядковані органам місцевого самоврядування, управлінню та Міністерству освіти України.

За матеріалами прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031