Меню
Герої не вмирають
Банери

Всім нам не раз доводилося побувати  в лісі, відчувати весь цей аромат столітніх сосен, дубів. Дерева забезпечують не тільки чисте та свіже повітря, але і допомагають під час повені. Та з кожним роком у нашій країні вирубується нескінченна кількість дерев, що потім може призвести до катастрофічних наслідків.

Щороку навесні у різних країнах двічі відмічається день, присвячений нашій Планеті. 21 березня у північній півкулі починається весна, день весіннього рівнодення. На цю весняну пору припадає свято, яке органічно пов’язане з екологічним здоров’ям Землі – 21 березня, Всесвітній день лісу, і саме у цей день стартує щорічна Акція Держкомлісгоспу  «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ.

002

Розуміючи необхідність пропагування шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення та відновлення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, працівники Здолбунівського районного центру зайнятості долучилися до проведення Акції та під пильним наглядом лісівників гуртом протягом кількох годин висадили понад 500 сіянців сосни звичайної на загальній площі у 1,5 га у Дермансько-Мостівському регіональному ландшафтному парку, який є об’єктом природно-заповідного фонду України.

– За останні роки в Україні спостерігається зростання екологічної свідомості громадян, формування культури поведінки на природі та активності щодо висадки дерев і створення нових лісових насаджень, – зазначив директор ТзОВ «Мізоцький лісовик» Павло Дрозд. – Нам варто дбайливо ставитися до лісу, тому що це не тільки місце для відпочинку, але й майбутнє наступних поколінь.

Не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень регіону,  долучайтеся до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери