Меню
Герої не вмирають
Банери

Співпраця Здолбунівського районного центру зайнятості та Здолбунівського бюро правової допомоги триває в рамках інформування зареєстрованих безробітних з питань можливості отримання послуг з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

10-11

Цього разу для інформування безробітних завітала головний спеціаліст Здолбунівського бюро правової допомоги, який є структурним підрозділом Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Від Шевчук Марії присутні отримали інформацію про правові послуги бюро: юридичну  консультацію для вирішення проблемних питань у правовий спосіб; допомогу у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру; роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах, у кримінальних – потерпілим і свідкам; про можливість користування онлайн – сервісами Міністерства юстиції України. Такі послуги надаються певним категоріям громадян: малозабезпеченим особам, інвалідам, дітям-сиротам, ветеранам війни, учасникам бойових дій (АТО), біженцям та ін. Більш детально пані Марія зупинилася на питанні про житлову субсидію: хто має право її отримати, як і де її оформляти.

Учасники семінару отримали  інформаційні листівки «Здолбунівське бюро правової допомоги» та «10 популярних запитань про нові тарифи та субсидії».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери