Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми. Причини та наслідки».

Гостями заходу стали спеціаліст Програми з протидії торгівлі людьми представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Ірина Мидловець та координатор антикризових програм, координатор з надання реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Тетяна Білковська.

Нині в України триває інформаційна акція щодо Програми з протидії торгівлі людьми, до якої долучилися і фахівці служби зайнятості. Висвітлення питання трудової міграції та торгівлі людьми є актуальним питання сьогодення для населення нашої держави. Вже не перший рік спостерігається тенденція щодо пошуку нашими земляками роботи, кращого заробітку далеко від дому, сім’ї, чи то у нашій країні, чи то за її межами. Не завжди такі спроби заробітку мають позитивний результат.

Що потрібно знати про методи та підходи злочинних угруповань, як себе застерегти від негативних наслідків, розповіла учасникам заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус. Під час заходу присутні переглянули слайд-презентації досліджень, проведених Міжнародною організацією з міграції.

Представили учасникам семінару і виставку інформаційно-консультаційних матеріалів, брошур та листівок з обговорюваної теми: «Ризики», «Небезпеку видно не відразу», «Твій безпечний шлях до мети», «Локальний захід. Глобальний вплив» та інші, які користувалися попитом серед присутніх.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930