Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості організували та провели спільно з Управлінням Пенсійного фонду України в Рівненській області семінар для безробітної молоді «Молодь на ринку праці», яким завершили Тиждень Прав людини.

Молодь – частина населення, яка вважається найбільш активною, креативною та працездатною. Інформаційна та консультаційна підтримка цієї категорії громадян підвищує її поінформованість, знання та вміння, конкурентоспроможність на ринку праці та сприяє зайнятості.

На заході учасники отримали інформацію про послуги служби зайнятості щодо наявних вакансій на ринку праці регіону, вимог роботодавців до працівників та фахівців, підвищували вміння написання та використання резюме, здійснювати співбесіду з роботодавцем. Особливу увагу надали ознайомленню молоді з можливостями проходження професійного навчання на курсах служби зайнятості, зокрема на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Хоча молоді далеко до пенсійного віку, але знання до вимог про наявність страхового стажу при певних обставинах, у які можуть потрапити молоді люди, та про переваги легальної зайнятості у цих ситуаціях, про можливість підтвердження стажу працюючи за кордоном у певних країнах, про категорію осіб, які мають пільги для дострокового виходу на пенсію, про діючі вимоги Пенсійного законодавство щодо умов призначення пенсій за віком від наявного страхового стажу проінформувала учасників заходу начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтанюк.

Під час семінару спостерігалася активна атмосфера, подана інформація була цікавою та корисною, учасники задавали багато уточнюючих запитань, на які отримали конкретні відповіді.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930