Меню
Герої не вмирають
Банери

Черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України відбувся у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Такі семінари фахівці Філії завжди проводять спільно з представниками Здолбунівського районного військового комісаріату з метою надання повної інформації щодо умов прийому та проходження військової служби за контрактом.

На заході з учасниками спілкувалися про один із шляхів працевлаштування – військову службу за контрактом. Заступник військового комісара, начальник відділення комплектування та призову Здолбунівського районного військового комісаріату Юрій Назарук детально ознайомив присутніх про умови відбору, підписання контрактів та фінансове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом, ознайомив з наявними актуальними вакансіями (посадами) на військову службу за контрактом у військових частинах області та України. Крім цього, Юрій Петрович звернув увагу на право військовослужбовців військової служби за контактом на речове забезпечення у відповідності до визначених норм, на безкоштовне медичне та санаторне лікування у військових шпиталях, на право вступу до вищих військових навчальних закладів.

Детально ознайомитися з інформацією про проходження військової служби за контрактом безробітні мають змогу на інформаційно-агітаційному стенді «Військова служба за контрактом». На ньому можна дізнатися і про актуальні вакансії різних частин Збройних сил України, які завжди вчасно оновлюють працівники районного військового комісаріату.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031