Меню
Герої не вмирають
Банери

Вирощування бройлерів у домашніх умовах і подальший їх продаж – один з найперспективніших напрямів бізнесу в сільськогосподарській сфері. Подібне заняття підходить тим, хто не згоден задовольнятися перепродажем чийогось товару і бажає самостійно виробляти та реалізовувати свій продукт. Технологія вирощування бройлерів досить невибаглива, тому за справу можуть братися навіть міські жителі, адже при бажанні даний бізнес можна облаштувати навіть в умовах звичайної квартири або дачі.

008

21 квітня безробітним Здолбунівського районного центру зайнятості на семінарі «Ефективне ведення сільського господарства» була надана інформація за темою «Особливості вирощування бройлерів в приватних умовах (утримання, годівля, лікування та профілактика хвороб.

Семінар проводив директор Рівненської  дослідницької станції епізоотології Інституту ветеринарної медицини НААН України Роман Миколайович Сачук. Лекція велася з використанням інтерактивних методів та технічних засобів для демонстрації матеріалу.

– Для того, щоб вирощування бройлерів обернулося для Вас успіхом, необхідно заздалегідь підготувати не тільки бізнес-план, але і необхідне обладнання. Ось лише короткий список, про який доведеться подбати:  наявність приміщення;  устаткування;  корм;  вирощування і догляд за птицею;  визначенням ринку споживачів, – розпочав свою розповідь Роман Миколайович.

Впродовж семінару лектор детально зупинявся на основних питаннях вирощування бройлерів: видах обладнання приміщення, умовах годівлі, раціоні птиці на різних стадіях росту,  виборі корму, ознайомленні з профілактикою та лікуванням основних хвороб бройлерів, необхідності проведення ветеринарно – санітарних заходів.

– Основа ефективності вирощування бройлерів полягає у дотриманні зоогігієнічних параметрів: утримання птиці та годівлі, профілактика інфекційних та вітамінно-мінеральних захворювань, – наголосив Роман Миколайович, який за освітою є лікарем-ветеринаром. По завершенню лектор відповів на питання присутніх і побажав успіхів у започаткуванні власної справи.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери