Меню
Герої не вмирають
Банери

У цивільному житті, воїни, що відстоювали нашу свободу на Сході України, стикаються з різноманітними проблемами і труднощами. Після повернення додому на них чекає мирне життя, яке для багатьох стає переломним моментом та змушує переглянути усталені життєві пріоритети і прагнення.

Ветеранам АТО та ООС треба допомогти знайти внутрішні сили, щоб впоратися з подіями, які відбулися, коли людина була на війні, і асимілюватися в суспільстві. Така соціально-психологічна реабілітація та суспільна реінтеграція воїна-ветерана проходить значно швидше за наявності роботи.

Після повернення з війни Роман Мушик за допомогою у працевлаштуванні звернувся до Здолбунівської районної філії Рівненського ОЦЗ, маючи спеціальність «Правознавство», здобуту у Київському університеті національної академії внутрішніх справ, та пройшовши контрактну службу стрільцем у лавах Національної Гвардії України.

Після повернення Роман чітко розумів, що його бажанням є зайнятися власною справою і працювати на себе. Під час участі в бойових діях він навчився швидкого реагування на зміну обставин, відчув готовність ризикувати та здобув досвід планування операцій, який йому міг би допомогти при складанні та реалізації бізнес-плану.

Фахівці центру зайнятості всіляко сприяли Роману на шляху до мети: проводили психодіагностичне обстеження безробітного для виявлення індивідуальних здібностей, пропонували відвідати інформаційні та консультаційні семінари, обговорювали бізнес-ідеї та скерували на підвищення кваліфікації з навчання основ підприємницької діяльності. І вже у лютому 2018 року Роман Мушик успішно закінчив курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємець-початківець», яке проводилося на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. По завершенню навчання захистив бізнес-план «Магазин церковних товарів «Оберіг», який працюватиме майже у центрі Рівного, близько до Покровського собору.

Фахівці центру зайнятості сподіваються, що обраний вид підприємницької діяльності приноситиме Романові стабільний дохід та дозволить утриматися на ринку праці багато років, а спеціалісти за згодою особи будуть здійснювати індивідуальний супровід протягом року.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031