Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках Меморандуму про співпрацю між ГУ ДФС у Рівненській області та Територіальним відділенням Асоціації платників податків у області проведено семінар для суб‘єктів господарювання. Основною темою обговорення під час зустрічі стали реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, причини їх призупинення та шляхи підтвердження реальності операцій по призупиненим накладним.

Крім того, розглядалися питання технічного характеру, які виникають у бізнеса під час реєстрації податкових накладних. Представники ТВ АППУ у Рівненській області, ТОВ ВКК «Баланс-клуб», роз’яснили правила заповнення карток та надсилання повідомлень щодо підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненим податковим накладним/розрахункам коригування.

Так, зокрема, зверталася увага на терміни надсилання зазначених повідомлень, перелік необхідних документів для підтвердження реальності операцій та можливості Електронного кабінету для подання такого пакету документів.

Бухгалтери мали змогу отримати роз’яснення на всі важливі для них питання, які сприятимуть полегшенню їх подальшої роботи під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

ГУ ДФС у Рівненській області.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери