Меню
Герої не вмирають
Банери

Керівники освітніх закладів Здолбунівщини 7 лютого побували у Рівненському районі. Поїздка відбулася з метою обміну досвідом з колегами та ознайомлення з особливостями навчальних закладів, збудованих чи реконструйованих у новому освітньому форматі в межах концепції «Нова українська школа».

Спочатку у Рівненській РДА делегація здолбунівчан зустрілася з керівництвом Рівненського району та його освітньої галузі. Начальник відділу освіти Рівненського району Олександр Набочук ознайомив гостей з сучасним станом освіти району та змінами, що відбулися у галузі останнім часом. Зокрема у Рівненському районі протягом минулих років реорганізовано 14 закладів освіти, проте не звільнено жодного працівника та не вивільнено жодної будівлі.

Потому делегація освітян Здолбунівщини відвідала нещодавно відновлені або збудовані заклади освіти: Обарівський ДНЗ, «Шпанівський НВК «школа-сад», пластову оселю у с. Волошки. Також освітяни відвідали навчальний заклад с. Забороль, Бармаківський ЗДО «Джерельце», Корнинську ЗОШ І-ІІІ ст., де побачили багато новацій, які можна перейняти у колег та втілити на Здолбунівщині.

– Як і торік, у районному бюджеті на 2018 рік вже закладено кошти на проведення поточних ремонтів у навчальних закладах. Хотілося б, щоб їх спрямували не просто на звичне фарбування стін та підлоги, а взяли до уваги новітні концепції та сучасне бачення розвитку дитини. Адже часом потрібно просто виявити бажання, продемонструвати креативність, і тоді навіть невеликих коштів вистачить, щоб втілити такі зміни, – зазначив голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

Учасники поїздки стверджують, що спілкування та екскурсії у кожному з закладів були і цікавими, і корисними. Тож наші освітяни обов’язково впроваджуватимуть кращі практики в очолюваних ними НЗ.

– Щиро дякую керівнику нашого району за змогу побачити зміни у навчальних закладах та почути пізнавальну інформацію від колег. Дізналася багато корисного для себе щодо організації праці, інших аспектів діяльності. Звісно, важко втриматися від захвату, коли перебуваєш у новій, щойно збудованій школі – яскравій та обладнаний за новими стандартами. Утім, ми також давно мріяли про те, щоб зробити наш заклад яскравим. Тому у межах можливостей обов’язково втілюватимемо зміни, – зазначила директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Жанна Рудик.

 

У тому, що кращі практики колег впроваджуватимуть на Здолбунівщині, запевнив і начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Ігор Антонюк:

– Від побаченого ми були у захваті. Звісно, що у кожному з закладів ситуація з фінансуванням також відрізняється. Скажімо, деякі з ДНЗ, у яких ми побували, суттєво співфінансують сільські ради. Тож матеріально-технічну базу їм вдається поліпшувати дуже відчутно. Утім, важливо що нині наші освітяни побачили те, що допоможе змінити на краще наші навчальні заклади. Маю надію, що такий обмін досвідом триватиме. Адже й на Здолбунівщині є що продемонструвати колегам-освітянам.

 

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031