Меню
Герої не вмирають
Банери

02 листопада 2017 року делегація зі Здолбунівщини в рамках співпраці між Здолбунівською районною державною адміністрацією та ВП «Хмельницька АЕС» та з метою розвитку співробітництва щодо проведення роз’яснювальної роботи у сфері використання ядерної енергії відвідала найпотужніше підприємство Хмельниччини.

Екскурсія для депутатів місцевих рад, а також членів евакуаційної комісії Здолбунівського району розпочалася в навчально-тренувальному центрі ХАЕС, де гостей ознайомили з технологією виробництва електроенергіїї на атомній електростанції. 

 

Продемонстрували повномаштабний тренажер (ПМТ) НТЦ, на якому наочно показали, як проходить персонал тренажерну підготовку, їх дії в ході вирішення завдань з тренування. Це дозволяє знизити ймовірність виникнення помилок на діючому енергоблоці та підвищувати рівень підготовки оперативного персоналу.

Була надана можливість безпосередньо оглянути в роботі турбінні цехи першого та другого  енергоблоків ХАЕС, а також  стан справ та перспектив добудови третього та  четвертого енергоблоків ХАЕС.

Відбулася офіційна зустріч з генеральним директором ВП «Хмельницька АЕС» Панащенком Миколою Сергійовичом, який проінформував членів делегації про основні показники роботи ХАЕС за останні 10 місяців, про передумови продовження терміну експлуатації першого енергоблоку ХАЕС, а також поділився формою проведення громадських слухань в зоні спостереження, в яку входять і територія Здолбунівського району.

В свою чергу голова Здолбунівської райдержадміністрації Сіргій Кондрачук наголосив про безальтернативність атомній енергетиці в Україні на сьогоднішній день  і висловив побажання про тіснішу співпрацю в економічній сфері та використання трудового потенціалу Здолбунівського району.

 

 

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031