Меню
Герої не вмирають
Банери

Третій день, 8 серпня для учасників спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був насиченим та цікавим і пройшов як День Сюрпризів.

Директор Центру Тетяна Павлова провела інструктаж щодо поведінки під час поїздок та у громадських місцях. Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук побажав дітям щасливої дороги, після чого малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили у м.Рівне.

Сюрприз 1. Комунальний заклад «Рівненський зоологічний парк загальнодержавного значення». Діти познайомились з мешканцями природи не лише нашого краю, а й із Таємничої Азії, Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії.

Сюрприз 2. Чуколь Наталія Іванівна, провідний бібліотекар Рівненської міської бібліотеки для юнацтва, провела цікаву екскурсію: познайомили дітей з читальною залою, сектором періодики, інформаційно-бібліографічним відділом та відділом абонементу.

Сюрприз 3.  Гурин Юлія Анатоліївна, бібліотекар І категорії, почитала дітям «співочу» книгу «Чарівник в країні Оз».

Сюрприз 4. На зустріч з дітьми прийшла член Національної Спілки письменників України – Тетяна Сладковська, яка відома за псевдонімом «Тата Рівна» і є переможницею конкурсу Коронація слова 2018 року у номінації «Коротка проза». Знайомство з автором переросло у цікавий діалог з активними «романтиками», який здавалося б, міг тривати ще довго.

Втомлені, але радісні дітлахи повернулись додому із незабутніми враженнями.

З дітьми на екскурсії була також волонтер-медпрацівник Бєлікова Марія Михайлівна, голова районної організації  Товариства Червоного Хреста України.

Яким був Перший день табору можна перглянути ТУТ

А чим був цікавим Другий день табору можна перглянути ТУТ

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728