Меню
Герої не вмирають
Банери

09 серпня – День сюрпризів для учасників спеціалізованого табору з денним перебуванням Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був насичений цікавими подіями.

Після проведення інструктажу щодо поведінки під час поїздок у громадських місцях, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м. Рівне.

Сюрприз 1. Комунальний заклад «Рівненської обласної бібліотеки для молоді». Завідувачка відділу сімейного читання М. Купрунець та провідний бібліотекар відділу сімейного читання А. Солончук провели цікаву екскурсію та познайомили дітей з читальною залою, сектором періодики, інформаційно-бібліографічним відділом та відділом абонементу.

Сюрприз 2. Зустріч з непересічними, знаними не тільки у нашій області особистостями, митцями: членами Спілки письменників Рівненщини – Анною Лимич (Войнарович) та Валентиною Люліч. Дітей: ознайомили зі своїми новими творами «Ельвіра в країні Котів», «Мура-гламура», «ЗАparoleНІ»; провели стежками казок; організували конкус-розіграш.

Сюрприз 3. Подорож до Рівненського зоопарку. Діти знайомились з мешканцями природи із Таємничої Азії, Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії та з нашого краю.

Втомлені, але радісні дітлахи повернулись додому із захоплюючими враженнями.

Проведенню цього дня сприяли: Мінімаркет «Центр», керівництво Рівненського зоопарку.

З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники центру – Стерник Т.В., Александрова О.А. та Кухарчук О.М; волонтери – Хомич Ірина, Семенюк Михайло, Литвинчук Валерія та Кублік Вікторія.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031