Меню
Герої не вмирають
Банери

Громадян віком від 18 до 40 років запрошують на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу та офіцерів в Державній прикордонній службі України, з готовністю проходити службу у прикордонних районах Рівненської та Волинської областей.

Стати в ряди прикордонників можуть громадяни, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, проходили або не проходили строкову військову службу. Кандидати за станом здоров’я мають бути придатними до військової служби і не мати медичних протипоказань. Також вимогою є і відсутність судимості, в тому числі у близьких родичів.

Перевагами служби у прикордонниках є:

-служба в межах Рівненської та Волинської областей;

грошове забезпечення від 8000 грн.;

-можливість отримати вищу освіту у Національній академії ДПСУ;

-набути або підвищити кваліфікацію з кінології, паспортної роботи, медичної підготовки, інженерної механіки, управління сучасними зразками озброєння та техніки, автоматизації та зв’язку;

-виплата грошової компенсації за піднайом житла;

-безкоштовне кваліфіковане медичне обслуговування;

-індивідуальний підхід при підборі військового обмундирування;

-гарантовані соціальні пільги, як під час служби, так і при звільненні з військової служби в запас.

Термін служби по першому контракту для рядових – 3 роки, для сержантського складу та офіцерів  – 5 років.

За довідками звертатися за адресою: Рівненська область, с. Велика Омеляна, вул.. Авіаторів 5-а (в приміщенні аеропорту),

або за телефонами: 096-347-50-82, 098-784-72-48, (0362) 61-31-71.

Основною перевагою військової служби у прикордонниках є можливість отримання вищої освіти у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за спеціальностями: “Безпека державного кордону”, “Автомобільний транспорт”, “Правоохоронна діяльність”, “Телекомунікації та радіотехніка”, “Філологія” (іноземна), “Психологія” та “Право”.

Терміни проведення конкурсних заходів мають особливості.

За інформацією звертатись за телефонами приймальної комісії: (0382)65-64-83 або (0382) 65-62-30, 79-59-11.

Алгоритм дій вступника під час вступної кампанії 2017 року для зарахування на навчання за державним замовленням показано схематично нижче.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери