Меню
Герої не вмирають
Банери

Наша країна, як ніколи, гостро потребує нових робочих місць, і всім, хто здатний їх створити, Державна служба зайнятості пропонує партнерство і взаємовигідну співпрацю, скористатися комплексом послуг і підтримкою.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям:

 1. Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.
 2. Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості.
 3. Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості.
 4. Інформування про витрати центрами зайнятості коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 5. Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.
 6. Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик.
 7. Задоволення потреб роботодавців у тимчасовій робочій силі.
 8. Компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних.
 9. Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом проведення ярмарок вакансій.
 10. Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, в тому числі на базі Центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
 11. Здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості громадян, яких роботодавець планує вивільняти, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічна адаптація працівників до початку їх фактичного звільнення.
 12. Консультування з питань законодавства про працю і зайнятість, соціального страхування на випадок безробіття, в т.ч. при вивільненні працівників.
 13. Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у засобах масової інформації.
 14. Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця.
 15. Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.
 16. Консультування з використання праці іноземців.
 17. Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
 18. Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.

Консультацію щодо надання послуг Ви можете отримати у Здолбунівському районному центрі зайнятості за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 10 або за телефонами: 22414, 25055

Додатково: з інформацією щодо надання послуг роботодавцям можна ознайомитись на Інтернет – порталах служби зайнятості www.dcz.gov.ua  та www.trud.gov.ua.  

Консультацію щодо професійної підготовки, перепідготовки чи підвищення кваліфікації Ви можете отримати у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості: Фактична адреса: 33001, м. Рівне, вул. Пирогова, 8. Телефони (0362) 68-37-95, 62-31-79. E-mail: cpto@cpto.rv.ua; www.rcpto.org.ua

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери