Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівський районний центр зайнятості тісно співпрацює із Здолбунівським бюро правової допомоги, що є структурним підрозділом Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою надання безробітним інформації про можливість отримання безкоштовної юридичної інформації або консультації.

Співпраця полягає у спільних проведеннях групових заходів для безробітних різних категорій, у проведенні виїзних акцій центру зайнятості у сільській місцевості, у групових заходах правового характеру для учнівської молоді та у роботі консультативного пункту в приміщенні центру зайнятості.

Сьогодні представник бюро завітала разом із колегою із Рівного на семінар з техніки пошуку роботи. Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Юлія Маліванчук та виконуюча обов’язки начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Позняк Тетяна Радиславівна ознайомили учасників заходу з роботою бюро та центру, що забезпечують допомогу у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, залученні адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді в цивільних та адміністративних справах. До уваги слухачів були наведенні приклади звернень громадян із різних питань та шляхи їх вирішення. Гості відповідали на запитання присутніх та роздавали інформаційні матеріали.

Такі спільні заходи є корисними для клієнтів центру зайнятості, тому що велика кількість безробітних є тими категоріями громадян, яким передбачена безоплатна як первинна, так і вторинна правова допомога.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930