Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання дирекції Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №4 фахівці центру зайнятості провели екскурсію учням 7-х класів, які відпочивають у пришкільному таборі «Сонечко».

Зустріч розпочав директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич із розповіді про службу зайнятості, її завдання та види активної форми роботи із зайнятим та незайнятим населенням. Поспілкувався з дітьми і про необхідність отримання професії, та акцентував їхню увагу на актуальні професії та спеціальності на ринку праці району.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю полягає у всебічному ознайомленні із світом професій, їх історією, кількістю, розподілом за видами діяльності та основними правилами правильного вибору професії відповідно до інтересів та нахилів, індивідуально-психологічних особливостей та стану здоров’я. Про все це розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус присутнім дітям.

Для визначення нахилів до типу професій учні пройшли диференційно-діагностичний опитувальник інтересів за Є.Клімовим.

Дуже сподобалося школярам виконання завдань на логічне мислення: відгадування різноманітних ребусів про професії. На думку педагогів та фахівців центру зайнятості такі заходи дуже корисні для учнів. Вони підвищують поінформованість про підприємства та установи міста, рід їхньої діяльності, формують знання про послуги, що надаються для населення, а профорієнтаційна робота завжди є невід’ємною частиною навчального процесу для учнівської молоді різної вікової категорії з метою підготовки до правильного вибору майбутньої професії.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031