Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провела презентацію професії «бухгалтер» для відвідувачів районної бібліотеки для дітей та юнацтва з нагоди Дня бухгалтера, який відзначають в Україні 16 липня.

Бухгалтер – професія, без якої не обходиться жодне підприємство, жодна галузь економіки чи промисловості. Про історію виникнення потреби працівників з обліку даних, або як їх спочатку називали – писців, у розвитку людства, про відкриття перших навчальних закладів цієї справи на теренах України, про особисті якості, важливі навики та вміння бухгалтера, про плюси та мінуси професії «бухгалтер» розповіли відвідувачам районної бібліотеки для дітей та юнацтва. Сучасним калькулятором, що є одним із основних знарядь праці бухгалтерів, дітей не здивувати, а от рахівницею – так. Родзинкою заняття було ознайомлення з технікою користування нею. Дітям сподобалося виконували дії на додавання та віднімання на рахівниці, відчути себе у ролі бухгалтера минулого сторіччя, але вони зауважили, що сучасні засоби рахування набагато простіші, не займають багато часу на обчислення.

Продовжили зустріч на свіжому повітрі, у садку бібліотеки, у відкритому просторі «Зелений газон», де діти із задоволення відгадували назви професій за допомогою анаграм та кросвордів.

І хоча зараз тривають літні канікули, діти із задоволенням відвідують профорієнтаційно-пізнавальні заходи, які підвищують поінформованість про світ професій.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728