Меню
Герої не вмирають
Банери

Перелік закладів культури Здолбунівського району

Назва Керівник
1 Здолбунівський районний будинок культури Здолбунівської районної ради Рівненської області Теребійчук Валентина Георгіївна
2 Сільський клуб села Ільпінь Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Паламарчук Наталія Петрівна
3 Сільський клуб села Орестів Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Вернюк Світлана Василівна
4 Сільський клуб Білашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Кислашко Володимир Іванович
5 Клуб села  Мости Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Мельник Ніна Вікторівна
6 Сільський будинок культури Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Козік Наталія Василівна
7 Клуб села Зелений Дуб Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Німець Валентина Миколаївна
8 Сільський будинок культури Бущанської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Бондарчук Алла Миколаївна
9 Сільський будинок культури Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Горобюк Раїса Адамівна
10 Клуб села Дермань Друга Дерманської Другої  сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Бухальський Володимир
11 Будинок культури села Дермань Перша Дерманської Першої сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Бухало Галина Володимирівна
12 Будинок культури села Здовбиця  Здовбицької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Тебенько Раїса Василівна
13 Будинок культури села Копиткове Копитківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Ковальчук Оксана Петрівна
14 Клуб села Новомильськ Копитківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Луцишин Олексій Олексійович
15 Клуб села Степанівка Копитківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Семенчук Лідія Володимирівна
16 Будинок культури села Мала Мощаниця Маломощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Главацька Любов Миколаївна
17 Клуб села Залібівка Маломощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Лукашук Микола Федорович
18 Клуб села Гільча Перша Миротинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Самчук Сніжана Юріївна
19 Клуб села Миротин Миротинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської Вакантна посада
20 Будинок культури села Івачків Миротинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Мельник Тетяна Іванівна
21 Сільський клуб села Нова Мощаниця Новомощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Романюк Любов Миколаївна
22 Клуб села Новосілки Новосілківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Ворон Наталія Володимирівна
23 Півченський сільський будинок культури Півченської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Козік Ольга Петрівна
24 Клуб села П’ятигори П’ятигірської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Мельник Людмила Дмитрівна
25 Будинок культури села Ступно Ступнівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Романюк Галина Миколаївна
26 Будинок культури  села Спасів  Спасівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Місько Наталія Валіріївна
27 Клуб села Стеблівка Спасівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Парасотченко Любов Євгенівна
28 Клуб села Стара Мощаниця Старомощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Ємич Наталія Василівна
29 Уїздецький сільський будинок культури Уїздецької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Кухарчук Вікторія Петрівна
30 Сільський клуб села Йосипівка  Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Вакантна посада
31 Сільський клуб села Залісся Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Махлюк Юлія Ігорівна
32 Сільський клуб села Лідаво Урвенської сільської ради Здолбунівського району  Рівненської області Карпінчук Тетяна Віталіївна
33 Будинок культури село Гільча Друга Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Ковальчук Тетяна Петрівна
34 Селищний будинок культури Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області Одарчук Надія Василівна
35 Клуб села Озерко Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області Шебуня Галина Василівна
36 Здолбунівський міський клуб Здолбунівської міської ради Верещук Катерина Володимирівна
37 Здолбунівська музична школа Здолбунівської районної ради Рівненської області Моторний Олексій Олександрович
38 Мізоцька музична школа Здолбунівської районної ради Рівненської області Ольховець Анатолій Миколайович
39 Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей  Здолбунівської районної ради Рівненської області Тищенко Олег Олександрович
      
        Бібліотеки:
 
1 Центральна районна бібліотека Миронюк Інна Геннадіївна
2 Міська бібліотека Здолбунів Ющук Олена Ананіївна
3 Публічно-шкільна бібліотека селища Мізоч Пальчевська Оксана Василівна
4 Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва Мокрик Микола Миколайович
5 Публічно-шкільна бібліотека  с. Копитків Соловйова Світлана Марківна
6 Публічно-шкільна бібліотека   с. Кунин Більчук Світлана Іванівна
7 Публічно-шкільна бібліотека   с. Нова Мощаниця Луцюк Ольга Олександрівна
8 Публічно-шкільна бібліотека   с. Новосілки Кирильчук Галина Володимирівна
9 Публічно-шкільна бібліотека   с.Новомильськ Конько Оксана Володимирівна
10 Публічно-шкільна бібліотека   с. Півче Корнійчук Ольга Ігонівна
11 Публічно-шкільна бібліотека   с.Будераж Корнійчук Ольна Ігонівна
12 Публічно-шкільна бібліотека  с. Спасів Кушнірук Галина Петрівна
13 Публічно-шкільна бібліотека   с. Ступно Пільганська Світлана Василівна
14 Публічно-шкільна бібліотека   с. Стара Мощаниця Пільганська Світлана Василівна
15 Публічно-шкільна бібліотека   с. Уїздці Кравчук Тамара Андріївна
16 Публічно-шкільна бібліотека   с. Дермань Перша Живюк Ірина Миколаївна
17 Публічно-шкільна бібліотека   с.Дермань Друга Живюк Ірина Миколаївна
18 Публічно-шкільна бібліотека   с. Стеблівка Вільчик Анжела Андріївна
19 Публічна бібліотека с. Богдашів Вернюк Лідія Павлівна
20 Публічно-шкільна бібліотека   с.Ільпінь Вернюк Лідія Павлівна
21 Публічно-шкільна бібліотека   с. Білашів Корольчук Лариса Олександрівна
22 Публічно-шкільна бібліотека с.Буща, пункт Мости Кравченя Тетяна Романівна
23 Публічно-шкільна бібліотека с.Глинськ Дацюк Оксана Петрівна
24 Публічно-шкільна бібліотека  с.П’ятигори Дацюк Оксана Петрівна
25 Публічна бібліотека с. Гільча Перша Юшкевич Оксана Петрівна
26 Публічна бібліотека с. Здовбиця Кравчук Марія Миколаївна
27 Публічно-шкільна бібліотека с.Гільча Друга Юшкевич Оксана Петрівна
28 Публічно-шкільна бібліотека с. Івачків Олексюк Сніжана Борисівна
29 Публічно-шкільна бібліотека с.Миротин Олексюк Сніжана Борисівна
30 Публічно-шкільна бібліотека с.Мала Мощаниця Новосад Надія Яківна

Презентація звіту про виконання програми розвитку культури Здолбунівського району за 2016 рік тут

Презентація звіту про виконання програми розвитку культури Здолбунівського району за 2015 рік тут

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

 

 

 

Банери