Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогоднішній семінар у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості «Особливості зайнятості молоді» був присвячений темі зайнятості молоді (головній проблеми сучасного суспільства), яка стосуються молодих людей, що займають четверту частину всього працюючого населення, а на них припадає половина безробітних.

Семінар організовано з метою підвищення інформованості безробітної молоді про послуги служби зайнятості, актуальних вакансій на ринку праці регіону, можливостей проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості. З молоддю спілкувалися про переваги основних джерел вакансій, резюме та його використання, техніку спілкування з роботодавцем. За допомогою демонстрації презентації Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості фахівці центру зайнятості показали можливості сучасної матеріально-технічної бази навчального закладу.

Участь у заході прийняла також начальник Здолбунівського бюро правової допомоги Тетяна Позняк, яка надала детальну інформацію молоді щодо можливостей отримання юридичної консультації у бюро з різних питань, у тому числі і з питань зайнятості. Також присутніх ознайомили із правопросвітницьким проектом «Я маю право!», спрямованого на формування у суспільстві правової культури та підвищенні рівня правосвідомості населення, та роздали інформаційні буклети.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30