Меню
Герої не вмирають
Банери

На виконання Правил пожежної безпеки, наказу Рівненського обласного центру зайнятості про протипожежний режим та з метою підвищення поінформованості з питань пожежної профілактики працівниками філії Здолбунівського центру зайнятості спільно з працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №18 ДСНС України у Рівненській області організовано проведення інструктажу та спеціального навчання з пожежної безпеки. Метою цього заходу було навчання правильного користування первинними засобами пожежогасіння.

Рятувальники проінформували присутніх про стан боротьби з пожежами у регіоні, пожежну безпеку, а також правила поведінки при виникненні пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Також гості ознайомили працівників філії із закономірностями розвитку і поширення пожежі, основними способами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації. Учасники заходу тренувались ліквідовувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

– Практичні заняття з пожежної безпеки вкрай необхідні, – зазначила заступник директора Оксана Шнайдер. – Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій

Надзвичайники також наголосили про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, нагадали, як правильно поводитися вдома із газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, і застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного.

Усім учасникам рятувальники побажали не потрапляти у своєму житті у надзвичайні ситуації, бути уважними і пильними та пам’ятати, що у випадку біди їм завжди прийдуть на допомогу вартові служби порятунку «101».

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031