Меню
Герої не вмирають
Банери

Пацієнти Здолбунівської центральної районної лікарні відтепер мають змогу пройти обстеження на новому фіброгастроскопі. Це обладнання дуже важливе для пацієнтів, оскільки дає змогу провести якісне  внутрішнє обстеження шлунку та, за потреби, взяти на аналіз частки тканин.

Схожий апарат у медзакладі був, однак використовують його там уже протягом десяти років. Тож свій ресурс він практично вичерпав.

Нове обладнання дає змогу виявити та вирішити багато проблем, з якими пацієнти нашого району звертаються до медзакладу. Фіброгастроскоп виробництва Японії є найкращим з тих, які зараз можна придбати в Україні. Його вартість – 520 тис. грн., з яких 370 тис. грн. виділили з районного бюджету, решту коштів – зі спецфонду лікарні,  – зазначив головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк.

Як розповів лікар-ендоскопіст Здолбунівської ЦРЛ Андрій Шевчук, щороку такий апарат використовують для  діагностики в середньому 1500 пацієнтів. Важливо, що цей апарат дає змогу виявити на ранніх стадіях важкі хвороби, серед яких і онкологічні процеси, та врятувати хворому життя.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій