Меню
Герої не вмирають
Банери

15-17 березня 2018 року представники  ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» взяли участь у дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Цьогоріч до роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Це є представники вишів та міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти тощо. ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» щороку є активним учасником виставки, показує високий рівень підготовки, виборюючи перемоги та призові місця у різних номінаціях.

Не виключенням став і 2018 рік. Для участі у тематичній номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» методист  Ірина Сергіївна Боярчук спільно з викладачем економіки  Ольгою Миколаївною Верещук підготували роботу «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників», яку презентував на цьогорічній виставці «Сучасні заклади освіти» директор ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  Руслан Іванович Шевчук. За результатами конкурсного відбору за цей проект Здолбунівський навчальний заклад отримав срібну медаль, а також нагороджений Дипломом.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери