Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану можна проставити апостиль на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану (свідоцтва та витяги), на документах, виданих чи оформлених нотаріусами (заяви, довіреності, доручення, засвідчені копії та інше), судових документах (рішення, ухвали, постанови), виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Плата за проставлення апостиля:

• для громадян України, іноземців та осіб без громадянства – 3 неоподатковувані мінімуми доходів громадян (51 грн.);

• для юридичних осіб – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн.).

Від плати звільняються інваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та діти-сироти у разі проставляння апостиля на документах, що стосуються безпосередньо цих громадян. У разі відмови у проставленні апостиля плата за надання послуг не повертається.

Проставлення апостиля або відмова в його проставленні здійснюються у строк до 2 робочих днів. Строк проставлення апостиля може бути продовжено до 20 робочих днів – у разі необхідності отримання зразка підпису, відбитка печатки та/або штампа, а також здійснення перевірки документів про державну реєстрацію актів цивільного стану у випадках відсутності відомостей про них у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян та/або виникнення сумніву щодо їх достовірності.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728