Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку з змінами до Податкового кодексу, а саме до п. 133,4 ст. 133 Податкового кодексу України, до установчих документів неприбуткових громадських об’єднань необхідно внести наступні зміни:

– в установчих документах повинно бути зазначено що дана організація утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність неприбуткової організації;

– установчі документи повинні містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;

– установчі документи повинні передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Ця вимога не поширюється на об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Зверніть також увагу на пункт 133.4.2. Податкового кодексу України, який зазначає, що доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами. Тому, радимо переглянути пункти статутів, де прописана мета діяльності, ціль або завдання, напрямки діяльності, і те, наскільки ці пункти погоджуються з Вашими джерелами фінансування.

Якщо ж до 1 січня 2017 року Вами не буде приведено свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надано копії таких документів контролюючому органу, то орган Державної фіскальної служби має право після 1 січня 2017 року виключити Вас з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Нагадуємо, що зміни до статуту можна зареєструвати у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться у м. Здолбунів по вул. Незалежності, 36, тел. – (03652) 2-51-44.

Після цього Вам необхідно звернутися з копією Статуту у новій редакції до місцевого органу ДФС, де після заповнення відповідного бланку Вашу організацію внесуть до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30