Меню
Герої не вмирають
Банери

Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу МінАПП України від 10.02.2016 № 39 суб’єктам господарювання, що провадять на будь-якій стадії виробництва та/або обігу (реалізації) харчових продуктів (кулінарні та кондитерські цехи, консервні цехи, маркети, магазини, заклади громадського харчування, хлібопекарні, млини, господарства по виробництву молока, склади овочів та фруктів) та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, необхідно провести державну реєстрацію таких потужностей.

Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.

Для цього необхідно  оператору ринку подати заяву встановленого зразка завірену підписом керівника чи власника потужності до управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі, яке знаходиться за адресою: вул. Мартинівка,12., м. Здолбунів.

Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно і є обов’язковою для усіх вище згаданих суб’єктів господарювання.

Виробництво та обіг харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону тягне за собою накладання штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери