Меню
Герої не вмирають
Банери

Заява про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Формазаяви затверджена наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2012 № 595/5 «Про впорядкування відносин, пов’язаних із державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.04.2012 за № 590/20903.

Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

У разі подання заяви уповноваженою на те особою така особа також пред’являє документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Обсяг повноважень особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи, перевіряється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за допомогою порталу електронних сервісів.

Документ, що підтверджує внесення плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майноу разі отримання інформації за бажанням заявника (крім випадків, коли особа звільнена від внесення плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно)Документ, що є підставою для внесення зміни відомостей.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери