Меню
Герої не вмирають
Банери

В Україні 24 березня 2018 року о 20.30 проводитиметься всесвітня кампанія Година Землі 2018.

Кампанію Година Землі запровадили у 2007 році з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. Щоб долучитись до цього природоохоронного руху, потрібно вимкнути світло на одну годину задля демонстрації необхідності об’єднаних дій з жителями всього світу у боротьбі зі зміною клімату. Ця кампанія отримала високу всебічну оцінку і суспільне визнання країнами світу. У ній взяло участь понад 50 мільйонів осіб з 35 країн. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Торік до акції приєдналося понад 7 тисяч міст у 187 країнах. В Україні до неї долучилося понад 50 міст та містечок.

Такий захід, окрім  символічного вимкнення світла на 60 хвилин, передбачає  щоденні дії  громадян, компаній та урядів у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання  ресурсів задля  подолання  проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Цього року під час проведення Години Землі в Україні акцентуватиметься на зв’язку людини з природою і негативному  впливові споживацьких звичок на Планету.

Підтримайте проведення кампанії Година Землі 2018, вимкнувши світло 24 березня 2018 року о 20:30 на 1 годину. Це буде ваш внесок у покращення екологічної ситуації у кожному селі, місті та загалом на планеті.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій