Меню
Герої не вмирають
Банери

З 1 вересня по 17 жовтня 2018 року в Рівненській області проходить благодійна акція «Милосердя», присвячена Міжнародному дню людей похилого віку, організована обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення, шляхом надання їм матеріальної та соціально-побутової підтримки.

Під час благодійної акції збирають продукти харчування, картопля, овочі, одяг, взуття, засоби гігієни та інші предмети першої необхідності для подальшої їх передачі тим, хто цього потребує. Можлива й фінансова допомога. Також за рахунок зібраних продуктів харчування та коштів формується склад для надзвичайних ситуацій, який використовується в екстрених випадках.

Кошти можна перерахувати на рахунок: Код: 02940316, р/р №26007000006576 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, одержувач: Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Вид платежу: благодійні внески. З обов’язковою поміткою: «Здолбунівській районній організації Товариства Червоного Хреста України».

Контактна особа – Бєлікова Марія Михайлівна,  моб. тел.: 0967561200

Щиро дякуємо за розуміння та співпрацю тим, хто уже надав вагому підтримку нашій організації в виконанні гуманітарних програм та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Милосердя не буває забагато, творімо добро разом і воно обов’язково повернеться!

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО РОБОТУ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ 

Головна місія Червоно Хреста полягає в тому, щоб полегшити страждання, захистити життя та гідність людей. І хоч би які потрясіння переживало людство, одвічними цінностями для нашої організації залишаються людяність і доброта.

Виконання поставлених задач Здолбунівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в цьому році в великій мірі залежало від довіри до організації і налагодженого за роки тісного контакту та  співпраці з різними установами нашого району.

Чого чекають від нас люди: – це небайдужості, співчуття, доброти і щирості – це ті важливі якості людяності, які завжди потребуватиме суспільство.

107 первинних організацій входять до складу Здолбуніської районної організації Товариства Червоного Хреста України – це колективи  навчальних  закладів, шкіл, підприємств , установ, сільських Рад.

За період 2017 року  було проведено 5 широкомасштабних благодійних акцій. Всього отримали допомогу: продуктами харчування, одягом, взуттям, матеріальна підтримка в наслідок пожеж, придбання предметів першої необхідності 639 людини, на загальну суму 53058 грн.

 Організація працює за 11 довгостроковими програми, а саме:

 1. Надання допомоги жертвам стихійного лиха;
 2. Допомога вимушено переселеним особам, що постраждали в наслідок військових дій;
 3. Діти вулиць;
 4. Робота з учнівською молоддю;
 5. Пропаганда безкоштовного донорства;
 6. Червоний Хрест проти туберкульозу та СНІДу;
 7. Профілактична робота в боротьбі з наркоманією та тютюнопалінням;
 8. Пропаганда ідей милосердя, гуманізму та Міжнародного гуманітарного права;
 9. Розшукова робота;
 10. Навчання населення надання першої допомоги;
 11. Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу.

Голова Здолбунівської РО ТЧХУ                          М.М. Бєлікова

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728